Languages
View all vacancies
Are you looking
for a reliable recruitment agency?
Call Flexcraft.

Pracownik kantyny

Urgent

Opis stanowiska

Oferujemy prace na kantynie w zakładzie zajmującym się produkcja materiałów elektronicznych.

Do Twoich obowiązków bedzie należeć :

- obsługa klienta;

- sprzedaż i wydawanie posiłków obiadowych;

- czynności porządkowe;

- przyjmowanie dostaw.

- przygotowywanie produktow do sprzedazy

Wymagania

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy chcą pracować w Holandii długi okres. Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy .

Wymagania:

-wlasne zakwaterowanie

- własny dojazd do miejsca pracy;

- kultura osobista;

- odpowiedzialność i sumienność.

- język angielski w stopniu komunikatywnym

Profil firmy

Nasz klient jest niezależnym producentem produktów elektronicznych wysokiej jakości. Dążą do najlepszych rozwiązań łącząc dyscypliny z inżyniernii przemysłowej, elektrycznej, mechanicznej oraz oprogramowania

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie i międzynarodowym środowisku;
  • tygodniowe wynagrodzenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • stabilną pracę z możliwością przejścia bezpośrednio na kontrakt z klientem.

Location

Eindhoven

Publication date

17.09.2019

Contact person

Szponar

Other details
Match criteria
Foreign Language spoken
  • English communicative
Contact us!

Einsteinstraat 9b
4207 HW, Gorinchem

+31(0) 88 - 730 79 00