Languages
View all vacancies
Are you looking
for a reliable recruitment agency?
Call Flexcraft.

Monter rusztowań

Urgent

Opis stanowiska

Gdzie będziesz pracować?
Jako monter rusztowania wykonujesz prace przygotowania i wykonania montażu i demontażu
wszystkich istniejących konstrukcji rusztowań pod okiem przełożonego. Regionem, w którym
będziesz mieszkać i pracować, jest region Północna Holandia.

Wymagania

Jakie są wymagania?
• Potrafisz przygotować do (de) montażu konstrukcje rusztowań;
• Potrafisz sprawdzić, czy konstrukcje rusztowania spełniają wszystkie warunki wstępne;
• Potrafisz samodzielnie (de) montować standardowe konstrukcje rusztowania na dowolnej
wysokości;
• Potrafisz odczytywać standardowe rysunki konstrukcji rusztowań;
• Potrafisz transportować materiał w zakresie dostarczania i usuwania materiałów z rusztowania;
• Potrafisz pracować zgodnie z wytycznymi i instrukcjami konstruktorów rusztowań kompleksowych,
brygadzisty / pierwszego technika.

Czego potrzebujesz?
• VCA (BASIC)
• Co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego
• Podstawy języka angielskiego i / lub niemieckiego
• Mile widziany jest dyplom budowy rusztowaǹ.

Profil firmy

Flexcraft Labour Force to biuro pośrednictwa pracy w Holandii specjalizujące się w przemyśle i
petrochemii. Każdego dnia wielu rzemieślników, takich jak inżynierowie i monterzy izolacji, blacharze lub konstruktorzy rusztowań z różnych krajów, znajduje prawdziwą pracę dzięki Flexcraft Labour Force.

Oferujemy

Oferujemy przyjemne środowisko pracy o nieformalnej atmosferze, w której
odpowiedzialność, bezpieczeństwo i niezależność są naszymi kluczowymi słowami. Warunki
zatrudnienia są znakomite; dopasowane do wymaganych zadań i są zgodne z aktualnymi warunkami
rynkowymi. Oferujemy zakwaterowanie i transport. Każdy pracownik ma swój własny pokój i WiFi.

Zainteresowałeś się?
Czy jesteś ciekawy możliwości, które możemy Ci zaoferować? Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci
wszelkich informacji. Zawsze możesz zadzwonić pod numer 0031- (0) 850220222 lub wysłać e-mailem
swoje CV i / lub pytania na adres vanzalingen@flexcrafttechniek.nl Otrzymasz odpowiedź w ciągu
jednego dnia roboczego.

Wolisz inną pracę?
Wolisz pracować na rusztowaniu, inżynierii lub przy budowie maszyn i urządzeń, lub w branży
metalowej ? Żaden problem! Prześlij nam swoje CV i życzenia na adres
vanzalingen@flexcrafttechniek.nl, a my zadbamy o to, abyś został powołany przez koordynatora w
swojej dziedzinie.

Location

Rotterdam

Publication date

27.08.2018

Contact person

Zalingen

Other details
Match criteria
Where do you want to Work?
  • The Netherlands
Certificates
  • VCA
Type
  • Regular
  • Technical
  • Local
Foreign Language spoken
  • Dutch basic +
  • Dutch communicative
  • Dutch good
  • English basic +
  • English communicative
  • English good
Work environment
  • Doesn't matter
Hours per week
  • 40 hours
Contact us!

Einsteinstraat 9b
4207 HW, Gorinchem

+31(0) 88 - 730 79 00