Languages
View all vacancies
Are you looking
for a reliable recruitment agency?
Call Flexcraft.

Malarz Piaskarz Konstrukcji Stalowych i Rurociągów

Obowiązki

  • czyszczenie i przygotowanie powierzchni przed malowaniem
  • malowanie konstrukcji stalowych metodą hydronimiczną tzw. „na grubość
  • piaskowanie
  • przygotowanie elementów do malowania na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z określoną technologią
  • czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i przyrządów
  • zabezpieczenie elementów do transportu i załadunek

Wymagania

  • doświadczenie jako malarz / piaskarz
  • umiejętność malowania / piaskowania konstrukcji stalowych i rurociągów
  • dyplom VCA lub SCC18 (firma zapewnia pomoc w jego uzyskaniu)
  • numer BSN (pomoc w uzyskaniu)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego mile widziana, aczkolwiek nie jest konieczna

O nas

Flexcraft Labour Force to biuro pośrednictwa pracy w Holandii specjalizujące się w przemyśle petrochemicznym. Każdego dnia, za naszym pośrednictwem, wielu specjalistów znajduje wymarzoną pracę. Oferujemy przyjazne środowisko pracy w nieformalnej atmosferze, w której odpowiedzialność, bezpieczeństwo i niezależność są kluczowymi wartościami. Warunki zatrudnienia są znakomite; dopasowane do wymaganych zadań oraz zgodne z aktualnymi warunkami rynkowymi. Oferujemy zakwaterowanie i transport. Każdy pracownik ma swój własny pokój z dostępem do Wifi.

Oferujemy

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zawsze terminowo wypłacane tygodniówki
  • wsparcie koordynatora
  • zakwaterowanie w pojedynczym pokoju z dostępem do WiFi
  • dojazd na projekt, kilometrówka dla kierowców
  • odbiór z lotniska, dworca autobusowego/kolejowego
  • możliwość regularnych, elastycznych zjazdów do Polski
  • pomoc w zdobyciu niezbędnych dokumentów/certyfikatów
  • środki ochronne BHP, wyposażenie, narzędzia

Location

Cała Holandia

Publication date

04.02.2020

Contact person

Rokosz

Other details
Match criteria
Education level
  • Primary & Secundary education
  • Lower vocactional education
  • Bachelor
  • Secundary vocational education
Contact us!

Einsteinstraat 9b
4207 HW, Gorinchem

+31(0) 88 - 730 79 00
Visitors of this page also checked out these jobs:
in The Netherlands
in Hellevoetsluis
in Alphen aan de Rijn