Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Zapobiegaj wyzyskowi: przygotuj się dobrze.Część pierwsza: agencja pośrednictwa pracy

Zapobiegaj wyzyskowi: przygotuj się dobrze.Część pierwsza: agencja pośrednictwa pracy

Złe warunki zamieszkania, niebezpieczne sytuacje w pracy i inne formy wyzysku: niestety pracownicy migracyjni z Europy Wschodniej wciąż mają z tym do czynienia. Czasami pojawiają się niestety doniesienia w mediach o migrantach którzy nie są  odpowiednio traktowani. Co zrobić, aby nie skończyć jak w koszmarze ze snu? Unikniesz wyzysku dobrze przygotowując się na przyjazd do Holandii. A to zaczyna się od: wyboru wiarygodnego biura pośrednictwa pracy. 

Zapobiegnij wyzyskowi  Nawet w tak dobrze prosperującym kraju jak Holandia może dojść do nadużyć, także na rynku pracy. Jeżeli będziesz miał pecha, możesz mieć do czynienia z podejrzanymi agencjami pracy, które niekoniecznie mają na uwadze twoje dobro. Zanim się zorientujesz znajdziesz się w pozycji, w której będziesz pod naciskiem. Wielu migrujących pracowników, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, nie mają odwagi o tym rozmawiać, nie mówiąc już aby się postawić w swojej obronie. Dobry początek to połowa pracy: wybierz starannie z kim  zaczniesz robić interesy. 

Sprawdź certyfikaty  Czy agencja pracy jest dobrej jakości i wiarygodna, można w pierwszej kolejności sprawdzić po jej certyfikatach. Uzyskując certyfikaty firma pokazuje, że działa dobrze i zgodnie z prawem. Flexcraft zdobył ich wiele i jest powiązany z różnymi organizacjami branżowymi, które przeprowadzają kontrolę w zakresie bezpieczeństwa, finansów, podatków i tym podobnych. Flexcraft posiada na przykład certyfikat ABU. Oznacza to, że jest członkiem związku 'Algemene Bond Uitzendondernemingen' który najpierw sprawdził czy jesteśmy wiarygodni. 

Bezpieczeństwo i mieszkanie  Flexcraft posiada też certyfikat VCU. Spełniamy wysokie wymagania bezpieczeństwa i zdrowia w zakresie pracy.  Jesteśmy również dumni z naszego certyfikatu SNF. Wynika z niego, że traktujemy twoje zakwaterowanie bardzo poważnie. Udowodniliśmy, że gwarantujemy wysokiej jakości mieszkania dla naszych pracowników migracyjnych, które spełniają wszystkie wymagania prawne.  Jeżeli będziesz pracował dla nas nie spotkają cię w twoim miejscu pobytu żadne nieludzkie sytuacje. 

Zapobiegaj wyzyskowi, dobrze przygotuj swój przyjazd do Holandii i sprawdź zawczasu z jaką agencją pracy masz do czynienia.   
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.