Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Praca u jednego z naszych największych klientów

Jeden z naszych największych klientów jest producentem mięsa mającym zakłady produkcyjne na terenie Holandii i Niemiec. Ponadto nasz klient ma biura obsługujące sprzedaż w 15 krajach na całym świecie. Dostarczają one świeżą wieprzowinę i wołowinę oraz dodatkowe produkty detalistom, placówkom gastronomicznym i przemysłowi przetwórstwa mięsa. Każdego dnia pracuje tam około 400 pracowników tymczasowych zatrudnianych za pośrednictwem Flexcraft.

Spojrzenie na halę produkcyjną

Od stóp do głów na biało: białe buty, długi biały płaszcz, białe spodnie, rękawiczki i podwójny czepek na włosy – tak ubrany możesz wejść na teren fabryki. Higiena jest niezwykle ważna, dlatego na terenie hali produkcyjnej każdy musi nosić specjalne białe ubranie. Mądrze jest założyć pod spód coś ciepłego, ponieważ w fabryce jest zimno. Kiedy już wejdziesz na halę produkcyjną, zauważysz, jak wiele się tam dzieje. To wielki labirynt przenośników taśmowych, które transportują mięso przez całą fabrykę – z działu do działu. Wszystkie przenośniki taśmowe obsługiwane są przez pracowników, a wielu z nich jest pracownikami tymczasowymi zatrudnianymi przez Flexcraft. Każdy ma swoje zadanie dotyczące kawałka mięsa. W ten sposób mięso przechodzi przez wiele rąk: jest krojone, przygotowywane i pakowane, a na koniec jest gotowe do transportu do klienta. Tak więc każdy w fabryce ma swój udział w tym procesie, dzięki czemu fabryka działa sprawnie, jak dobrze naoliwiona maszyna. 

Naoliwiona maszyna

Hala produkcyjna fabryki pełna jest pracowników, między innymi naszych europejskich pracowników tymczasowych. W związku ze skomplikowanym procesem produkcji trudno byłoby odróżnić kto jest kto, dlatego kierownicy/trenerzy noszą inny kolor kasku, aby łatwo było ich rozpoznać i zlokalizować. Poza tym, dla lepszego rozróżnienia, każdy dział ma inny kolor czepka na włosy. Kierowcy wózków widłowych i pompowych zawsze mają specjalne kolorowe opaski na nogawkach spodni, co jasno wskazuje, że są oni upoważnieni do prowadzenia tych pojazdów. Te oznakowania i różne kolory zapewniają przejrzystą dla wszystkich pracowników strukturę organizacji hali produkcyjnej. 

Mięso, które wjeżdża do fabryki zdecydowanie nie opuszcza jej w taki sam sposób. Mięso zostaje przetworzone i zapakowane dla różnych klientów zgodnie z ich indywidualnym życzeniem. Jeden kawałek mięsa może być całkowicie pozbawiony kości i tłuszczu, podczas gdy inny zostaje pokrojony na osobne żeberka. Ponadto w fabryce istnieje możliwość przyprawiania, solenia i wędzenia mięsa. Każda część tuszy wykorzystywana jest w optymalny sposób. Na przykład niektóre kawałki mięsa mogą nie być przeznaczone do konsumpcji przez ludzi, lecz przetwarzane są one na pokarm dla zwierząt. 

Jeśli rozpoczniesz pracę dla tego klienta, otrzymasz wszystkie instrukcje, lecz musisz dobrze znosić zimno. Ekipa Flexcraft poinstruuje Cię dokładnie o wszystkim, a zamieszkać możesz w jednym z naszych domów w pobliżu. Czy jesteś zainteresowany? Kliknij tutaj.
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.