Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Nasze budynki mieszkalne w Velp

Velp położony jest w Gelderland, w pobliżu Arnhem. Znajduje się tutaj hotel ‘De President’, a przynajmniej... kiedyś to był hotel. Obecnie w budynku mieszczą się mieszkania stanowiące zakwaterowanie zagranicznych pracowników tymczasowych z Flexcraft.

Jeśli jednak natychmiast przychodzą Ci na myśl małe pokoiki, w których gnieździ się po osiem osób, to Twoje wyobrażenie jest całkowicie błędne. Mieszkania są schludne i mają praktyczny układ: nowoczesną kuchnię, toaletę, prysznic i osobne pokoje sypialne. De President oferuje różne mieszkania, na przykład dwuosobowe dla par, lecz także mieszkania cztero-, pięcio- i sześcio-osobowe. W większych mieszkaniach salon, toaleta i prysznic są wspólne dla kilku lokatorów, ale sypialnie są najwyżej dwuosobowe. Osoby mieszkające w jednym mieszkaniu są najczęściej spokrewnione lub są bliskimi przyjaciółmi. Na każdym piętrze budynku znajduje się kilka pralek i suszarek, z których lokatorzy obiektu mogą korzystać za darmo. Ponadto mieszkańcy budynku mają do dyspozycji ekspres do kawy i automat z przekąskami na parterze budynku. De President oferuje zakwaterowanie dla około 200 osób, lecz pomimo tego na wszystkich korytarzach i w mieszkaniach panuje błoga cisza.

Gospodarze obiektu

Pracownicy tymczasowi mieszkający w De President są odpowiedzialni za własne mieszkania, a zatem za utrzymywanie w nich ładu i porządku. Od lokatorów oczekuje się, że będą to robić regularnie. Dlatego w budynku jest obecny stróż: Piotr. Raz w tygodniu sprawdza on pokoje pod względem higieny i bezpieczeństwa. W ten sposób monitoruje, czy wszystko jest uporządkowane i czyste. Ponadto jest on na miejscu na wypadek, gdyby lokatorzy mieli jakieś pytania lub potrzebowali pomocy. Piotr jest obecny w budynku przez cały czas. Wieczorem i w nocy w korytarzu budynku pracuje ochroniarz, który wszystkiego dogląda. Wie on, kto mieszka w budynku, a kto nie i pilnuje, aby żadni nieproszeni goście nie wchodzili do budynku. To zapewnia spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. 

Od błogiego spokoju po studenckie mieszkanie

W odległości dwóch minut spacerem od De President znajduje się nasz drugi obiekt mieszkalny w Velp. To także był kiedyś hotel, a obecnie mieszczą się w nim pokoje do wynajęcia. Budynek ten jest nieco większy niż De President i może zapewnić zakwaterowanie około 300 lokatorom. W porównaniu do De President jest tam znacznie głośniej, ale przez to miejsce to wydaje się bardziej dynamiczne. Obiekt przypomina przytulny internat dla studentów. Na parterze znajduje się bar i świetlica, dzięki którym już od wejścia budynek sprawia przytulne wrażenie. Wszystkie pokoje są tej samej wielkości i przeznaczone są dla dwóch osób. W niektórych pokojach mieszkają po trzy osoby (na ich własne życzenie). Są to bardzo ładne pokoje z miejscem na biurko, prysznicem i toaletą, a w niektórych jest nawet wanna!  Pokoje nie mają kuchni, ale za to na każdym piętrze znajduje się duża wspólna kuchnia, gdzie można gotować. Podobnie jak w De President, na każdym piętrze jest wystarczająca ilość pralek i suszarek do dyspozycji lokatorów. Podobnie jak w De President, w tym obiekcie Piotr również sprawdza czystość i bezpieczeństwo w pokojach, a jeśli lokatorzy mają jakieś pytania lub potrzebują pomocy, mogą się do niego zgłosić. 
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.