Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Justyna Ceglarz pracuje jako rekruter w firmie Flexcraft European Work Support: "Czerpię pozytywną energię pomagając ludziom w znalezieniu odpowiedniej pracy".

Ponad trzy lata temu Justyna rozpoczęła pracę w firmie Flexcraft European Work Support. Pierwsze doświadczenie zyskała, pracując w administracji, gdzie między innymi zajmowała się ewidencją czasu pracy oraz rozliczeniami godzin pracowników. Od roku Justyna pracuje jako rekruter dla firmy Flexcraft. "Teraz rekrutuję nowych pracowników, publikuję oferty pracy i przeprowadzam rozmowy wstępne”, mówi Justyna. "Sama pochodzę z Polski i mieszkam od ośmiu lat w Holandii. Kiedy wyjechałam po raz pierwszy, tak jak wielu z naszych rodaków pracowałam w logistyce. Doskonale wiem jak to, jest być nowym w Holandii, z jakimi wyzwaniami można się spotkać za granicą oraz na czym polega praca”.

Rekrutacja

Justyna odnajduje się świetnie na swoim miejscu jako rekruter. W tym zawodzie bardzo ważne jest posiadanie wartości socjalnych oraz umiejętność postwienia się w sytuacji innych. „Lubię to, co robię, moja praca daje mi satysfakcję. Czerpię pozytywną energię, pomagając ludziom w znalezieniu odpowiedniej pracy” mówi Justyna. Wykonując pracę rekrutera Justyna musi mieć dużo cierpliwości, ale także szybko reagować. "Pracuję z ludźmi i dlatego nie zawsze wszystko przebiega według planu. Często zdarzają się sytuacje, których nikt się nie spodziewał i dlatego muszę szybko znaleźć nowe rozwiązanie. To sprawia, że każdy dzień wygląda inaczej, jako rekruter nie można się nudzić!”, kontynuuje. Justyna rozmawia każdego dnia z innymi ludźmi i każdy z tych ludzi ma swoją historię.

Historia, która najbardziej utkwiła jej w pamięci, to historia młodego człowieka, który przejechał 40 kilometrów rowerem, aby przybyć do biura na rozmowę wstępną. ''Niektórzy ludzie mają tak dużą motywację i bardzo chcą pracować. Po przyjeździe do biura zrobiłam mu śniadanie i zaproponowałam herbatę. Byłam bardzo dumna, że ktoś zrobił tak wiele, aby pracować dla nas. Obecnie ten młody człowiek nadal pracuje dla naszej firmy i jest dobrym pracownikiem”.

Przyszłość Flexcraft

Flexcraft jest dynamiczną firmą, która według Justyny jeszcze bardziej się rozwinie w ciągu najbliższych pięciu lat. "Jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że w przyszłości będziemy największym i najlepszym biurem pracy”. To, że pracownik tymczasowy z przekonaniem wybiera Flexcraft, nie jest przypadkiem: Flexcraft oferuje swoim pracownikom pewność swojego wynagrodzenia i rownież dostateczną ilość godzin pracy. Oprócz tego transport i zakwaterowanie są zapewnione. "W firmie Flexcraft jesteśmy otwarci na wprowadzanie nowych pomysłów w żyecie. Z każdym dniem stawiamy na rozwój". Nie masz pojęcia jak otworzyć konto bankowe w Holandii lub jak załatwić numer personalny BSN? Również w tym pomoże Ci Flexcraft. "Chcemy zawsze pomagać naszym pracownikom. Jako dobrą radę dla naszych pracowników sugeruję, aby jak najszybciej nauczyli się języka holenderskiego. Można to zrobić za pomocą różnego rodzaju kursów językowych, ale także internet i aplikacje na telefon lub tablet mogą być pomocne. Znajomość języka ułatwi i pomoże w pracy, ale również w codziennym życiu np. podczas robienia zakupów w sklepie”, zapewnia Justyna.

Szukasz pracy?

Planujesz przyjechać do Holandii i rozpocząć pracę dla firmy Flexcraft? Posiadamy wiele ofert między innymi w sektorze mięsnym, transportowym, technicznym oraz w sektorze agrarnym. W tym momencie Justyna szuka pracowników produkcji w sektorze mięsnym. Jesteś zainteresowany tą funkcją i wieloma innymi ofertami pracy w firmie Flexcraft? Zadzwoń do Justyny pod numer 088-7307929 lub wyślij e-mail na adres praca@flexcraft.eu.
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.