Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Dobre zakwaterowanie ma kluczowe znaczenie

Co należy zorganizować po przyjeździe do Holandii

Dobre zakwaterowanie ma kluczowe znaczenie Migranci zarobkowi są czasami przedstawiani w mediach w negatywny sposób. Mówi się, że powodują problemy i mieszkają w złych warunkach. Firma Flexcraft podkreśla wagę dobrego, bezpiecznego zakwaterowania i dlatego robi wszystko, co w jej mocy, aby zorganizować je w możliwie najlepszy sposób. Nagroda za dbałość, którą otrzymaliśmy, jako pierwsi to znak jakości Stichting Normering Flexwonen (SNF) (Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych). Znak, że zakwaterowanie dla pracowników tymczasowych jest naszym priorytetem..

Zakwaterowanie ze znakiem jakości SNF gwarancją zadowolenia imigrantów tymczasowych Stare przyczepy kempingowe, małe pokoje i domki kempingowe: często zakłada się, że migranci zarobkowi muszą żyć w trudnych warunkach. Przyczynia się to do powstawania problemów. Może również negatywnie wpływać na, m.in. bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Problemy, których każdy chciałby uniknąć. Jednakże nasz przykład pokazuje, że można inaczej. Nieustannie szukamy odpowiedniego zakwaterowania dla naszych pracowników i jak dotąd posiadamy mieszkania, w których czują się oni bezpiecznie i tak jak we własnym domu.

Na co zwracamy uwagę Mieszkania położone są w odległości do 30 min drogi od miejsca pracy. W ten sposób pracownicy tymczasowi nie muszą martwić się o spóźnienia do pracy. Postępujemy zgodnie z wymaganiami stawianymi mieszkaniom przez SNF. Oznacza to między innymi dostateczną ilość toalet i pryszniców znajdujących się w mieszkaniach. Oczywiście są one również w dobrym stanie! Istnieją zasady dotyczące wszystkich aspektów ludzkiej egzystencji: gotowania, spania, zdrowia, itp. Ściśle przestrzegając tych wytycznych, zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie warunki życiowe.

Przebudowa pustostanów Z powodu rosnącego zainteresowania sprawą zakwaterowania migrantów zarobkowych, pojawiają się również nowe możliwości. Coraz więcej budynków należących do organizacji społecznych i rządowych pustoszeje. Nieruchomości te stwarzają możliwości i mogą zostać wykorzystane (tymczasowo) do celów mieszkaniowych. W ten sposób, pracownicy tymczasowi mogą znaleźć zakwaterowanie, między innymi, w opuszczonych pomieszczeniach biurowych i innych lokalach. Często najpierw wymagane są remonty i przebudowy. Ponadto coraz więcej agencji kupuje lub wynajmuje pustostany. Przykładami mogą być gminy oraz nadleśnictwo. Ze względu na nasz rozwój firma Flexcraft stale poszukuje dobrego zakwaterowania dla naszych pracowników tymczasowych. Chętnie nawiążemy kontakt ze specjalistami, którzy pomogą nam w szukaniu zakwaterowania. Możesz nam w tym pomóc? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Flexcraft.pl

Ilość słów: 395 Słowo kluczowe: zakwaterowanie (6x użyte, gęstość słowa kluczowego: 1,5%) Opis Meta: Flexcraft podkreśla znaczenie dobrego, bezpiecznego zakwaterowania dla swoich międzynarodowych pracowników i jako pierwszy uzyskał znak jakości SNF.  
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.