Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Agnieszka Stachera pracuje w zespole Rekrutacja i Przyjęcia w Flexcraft European Work Support: "Każdy dzień oferuje mi nowe wyzwania”.

W zespole Rekrutacja i Przyjęcia Agnieszka koordynuje przybycie pracowników do Holandii tak, aby wszyskto przebiegło w jak najlepszym porządku. Oprócz tego kieruje ona nowymi zgłoszeniami pracowników, robi plan i go pilnuje, a także ma bliski kontakt i współpracuje z Flexcraft Polska, biuro rekrutacji Flexcraft Group z siedzibą w Polsce. "Plan może się w każdej chwili zmienić i jest zawsze dużo pracy. To sprawia, że każdy dzień jest nowym wyzwaniem, co bardzo mi się podoba w mojej pracy”, mówi Agnieszka.

Rekrutacja i Przyjęcia

Agnieszka rozpoczęła swoją karierę w Flexcraft w roku 2015 jako Jobcoach. "Bardzo chciałam pracować w biurze pracy i po otwartej rozmowie kwalifikacyjnej, zaczęłam pracę w Flexcraft jako Jobcoach”. Po ośmiu miesiącach pracy jako Jobcoach Agnieszka zwolniła się. "Praca była fajna, ale to nie było to czego szukałam. Po zwolnieniu się, znalazłam inną pracę. Jednak każdego dnia spotykałam swoich byłych kolegów i koleżanki z Flexcraft i tak zaczęliśmy rozmawiać. Bardzo chciałam wrócić i Flexcraft zaoferował mi pracę w biurze”, opowiada Agnieszka. Agnieszka pomagała przy rekrutacji i zajmowała się planem. Dzisiaj stanowi część zespołu Rekrutacja i Przyjęcia. "Ta funkcja odpowiada mi bardziej, ponieważ każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Czasami muszę bardzo szybko reagować i każdy dzień jest zupełnie inny. Nie widzę problemów, tylko rozwiązania i możliwości”.

Agnieszka wie dobrze jak to jest być emigrantem pracując i mieszkając w Holandii. Sama pracowała na produkcji, była kierowcą wózka widłowego i kierowała innymi pracownikami. Dlatego też bardzo dobrze zna sytuację w zakładzie pracy. Przez pierwsze cztery lata pobytu w Holandii, Agnieszka mieszkała na zakwaterowaniu swojego pracodawcy. To sprawiło, że potrafi wczuć się w sytuację emigrantów pracujących tutaj. Pomimo swojej wiedzy, Agnieszka jest otwarta na nowe doświadczenia. "Niektórych rzeczy muszę się jescze nauczyć, ale każdy w firmie Flexcraft służy pomocą i wiem, że nie jestem sama. Każdy dzień przynosi nową wiedzę”, Agnieszka jest Polką, więc bez problemów komunikuje się z polskimi pracownikami, a to sprawia jej przyjemność. "Podoba mi się, że mogę powitać pracowników z Polski i rozmawiać z nimi w ojczystym języku. W Holandii mieszkam już od 11 lat, więc w życiu codziennym rozmawiam po holendersku”.

Praca w Flexcraft

Każdego tygodnia Agnieszka wita nowych pracowników w firmie Flexcraft. Agnieszka wie dlaczego pracownicy zagraniczni wybierają Flexcraft: "Flexcraft jako organizacja ma wiele do zaoferowania. Możemy spełnić prawie każde życzenie i znaleźć stanowisko pracy odpowiednie dla danej osoby. Jesteśmy także dyspozycyjni. Jeśli na przykład komuś nie odpowiada dana funkcja, taka osoba wraca do biura i razem szukamy odpowiedniego, lepszego dla niej stanowiska pracy. Chętnie dopasowujemy pracę do życzenia, jeśli tylko pracownik wykazuje chęć i motywację”, tłumaczy Agnieszka. Oprócz miejsca pracy Flexcraft oferuje także zakwaterowanie i dojazd do pracy swoim pracownikom. "Załatwiamy miejsce zamieszkania, przewóz i transport do Holandii. Oprócz tego koordynatorzy z Flexcraft służą pomocą naszym pracownikom, którzy zawsze mogą się do nich zwrócić z pytaniem lub problemem”. Flexcraft oferuje pracę między innymi w logistyce, przemyśle spożywczym i mięsnym, w sektorze rolnym, a także w przemyśle metalowym i technicznym. Jesteś zainteresowany? Zapisz się na www.flexcraft.pl lub zadzwoń do nas pod numer 088-7307900. Kto wie może i Ty w najbliższym czasie usiądziesz z Agnieszką w naszym biurze i rozpoczniesz pracę dla Flexcraft. 
Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.