Languages
View all vacancies

Poszukujesz rzetelnej
agencji zatrudnienia?
Zadzwoń do Flexcraft

Disclaimer

Wyłączenie odpowiedzialności Flexcraft Group BV  

Odwiedzając tę stronę internetową firmy powiązanej z Flexcraft Group BV (Aldicare, Aldivèr, Detaned, EnCo, Flexcraft, Flexcraft Techniek, Labourforce, Rent-a-Butler lub inne podmioty zależne), zwanej dalej "Flexcraft", akceptujesz następujące warunki i postanowienia. Ta strona Flexcraft została zaprojektowana i złożona z najwyższą starannością. Niemniej jednak może się zdarzyć, że strona internetowa będzie zawierała nieprawidłowe i/lub niekompletne informacje i/lub nie będzie działała poprawnie. Flexcraft i jego pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za nieprawidłowe i/lub niekompletne informacje na stronie internetowej, ani za obecność wirusów i/lub innego szkodliwego oprogramowania na stronie internetowej, ani za inne powodujące szkody użytkowanie lub (nie)dostępność strony internetowej.

Ta strona internetowa zawiera hiperłącza do stron internetowych stron trzecich, dzięki czemu Flexcraft może dostarczać dodatkowe informacje. Jednak Flexcraft nie ma kontroli nad zawartością tych stron. W związku z tym Flexcraft nie ponosi odpowiedzialności za te treści i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za (bezpośrednie lub pośrednie) szkody lub straty, które możesz ponieść odwiedzając te strony internetowe.

Zawartość tej strony internetowej, na przykład teksty, obrazy, zdjęcia, wideo, przyciski, logo, elementy graficzne i oprogramowanie, jest własnością firmy Flexcraft lub jej licencjodawców i jest chroniona zgodnie z holenderskimi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi praw autorskich. Skład, treść i struktura strony internetowej Flexcraft jest chroniona prawem autorskim. Żadna z tych treści nie może być powielana i/lub publikowana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody zarządu Flexcraft.

Flexcraft zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego tekstu. Wszelkie zmiany będą obowiązywać niezwłocznie po umieszczeniu na tej stronie. Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności Flexcraft obejmuje również, w miarę potrzeb, osoby (prawne), którym służy ta strona internetowa.

Tylko prawo holenderskie ma zastosowanie dla odwiedzających i korzystających z tej strony internetowej. Spory wynikające z tego wyłączenia odpowiedzialności zostaną przedstawione właściwemu sądowi w Holandii. Jeśli napotkasz problemy na naszej stronie, prosimy o kontakt z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem. W przypadku pytań lub uwag na temat korzystania z tej strony, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym info@flexcraft.eu lub pod adresem: Einsteinstraat 9 b, 4207 HW Gorinchem, z dopiskiem: Management IT.

Copyright © 2018 Flexcraft
Flexcraft uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.